O firmie

Jesteśmy nowoczesną lakiernią proszkową oferującą swoim klientom usługi w zakresie elektrostatycznego nakładania powłok malarskich na elementy metalowe, ocynkowane i aluminiowe.

Współpraca z wieloma firmami z branży budowlanej, rolniczej, reklamowej czy konstrukcji stalowych – zarówno w Polsce jak i poza jej granicami, pozwoliła nam zdobyć ogromne doświadczenie oraz zagwarantowała wiodącą pozycję na rynku lokalnym w zakresie lakierowania proszkowego.

Podczas naszej długoletniej działalności udało nam się zdobyć uznanie wśród naszych partnerów, gromadząc przy tym liczną bazę klientów, którą sukcesywnie poszerzamy.

W roku 2013 naszą działalność poszerzyliśmy o dział obróbek blacharskich. Przyjmujemy zlecenia na różnego rodzaju obróbki blacharskie i produkcję elementów wraz z malowaniem proszkowym.

Świadczymy usługi również w zakresie wyciskania różnego rodzaju otworów, fasolek w stali czarnej , kwasoodpornej i aluminium. Nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowana kadra zapewnia powtarzalność detali i oczekiwaną przez Klienta jakość.